PROFESJONALNE MEBLE POD WYMIAR

Meble na wymiar

Oferujemy państwu bogatą ofertę indywidualnych projektów mebli na zamówienie. Projektujemy i wdrażamy meble również z różnego rodzaju podświetleniami LED, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

ZAPYTAJ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Z NAMI ZAPROJEKTUJESZ

Projektujemy i wdrażamy meble pod wymiar dostosowane do każdego pomieszczenia i oczekiwań Naszych klientów.

Eleganckie i nowoczesne stoliki, pojemne szafki i komody oraz praktyczne półki połączone z najnowszymi kanonami wzornictwa i wykonania. Nasze meble na wymiar zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Praktyczne i trwałe meble, dostosowane do wieku i wymagań ich użytkowników to idealne rozwiązanie dla pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Projektujemy i wdrażamy pełne kolekcje meblowe jak i poszczególne ich elementy.

Oferujemy bogate wzornictwo szafek dolnych, pod zabudowę piekarnika, pod zlewozmywak i szafek narożnych. A także szafek wiszących z ociekarką, z klapami bądź standardowych. Meble kuchenne to praktyczność i ponadczasowy design.

Nasze meble łazienkowe to meble dalekie od szablonów. Wyróżniają się przede wszystkim oryginalnym designem, elegancją, zagospodarowaniem nawet najmniejszej powierzchni oraz trwałością wykonania.

Meble gamingowe to dedykowana oferta dla fanów gier komputerowych, którzy cenią sobie oryginalność połączoną z wysokiej jakości wykonaniem. Do mebli dołączane są różnokolorowe systemy oświetleniowe typu LED według preferencji klienta.

Oferta obejmuje wszelkiego rodzaju meble dla branży produkcyjnej lub usługowej. Projektujemy i wdrażamy między innymi meble biurowe, meble do salonów kosmetyczno – fryzjerskich, restauracji, aptek bądź sklepów.

D&S FURNITURE DESIGN

Specjalizujemy się w tworzeniu różnego rodzaju mebli na zamówienie. Nasze projekty dostosowywane są do stylu danego pomieszczenia oraz preferencji klienta. Siedziba Naszej firmy znajduje się w Szczecinie, jednakże projektujemy i wdrażamy meble na terenie całej Polski, Niemiec i Anglii.
Nasze produkty cechuje dokładność, funkcjonalność i ponadczasowy design. Najważniejsze dla Nas jest zadowolenie klientów, którzy cenią sobie profesjonalne wykonanie mebli w połączeniu z oryginalnym wyglądem i łatwością w ich użytkowaniu.

Tagi: meble na wymiar, meble na zamówienie, meble pokojowe na zamówienie, meble kuchenne na wymiar, meble firmowe na zamówienie, garderoba i zabudowa, szafy wnękowe na zamówienie,  meble młodzieżowe.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS